Wycieczka do Zwolenia na spektakl „Kochanowski. Wszystko o disko”
22 kwietnia uczniowie klas 1a, 1c oraz 1d wybrali się do Zwolenia, gdzie w kinie Świt mieli okazję obejrzeć spektakl „Kochanowski. Wszystko o disko” w wykonaniu Teatru Fabryka Kultury.
Przedstawienie w reżyserii Anny Leśniak było ciekawym i nowoczesnym ujęciem życia oraz twórczości Jana Kochanowskiego.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie. Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie klas - Joanna Kuźmińska, Joanna Piwońska i Małgorzata Potent-Ambroziewicz oraz nauczycielki j. polskiego - Grażyna Ambroziewicz i Ewa Stępień.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!