Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
12 października 2012 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej - święta nauczycieli, uczniów i wszystkich pracowników oświaty.
Oficjalną część uroczystości rozpoczęła pani dyr. Ewa Malec, witając szkolną społeczność oraz przybyłych gości. Podziękowała nauczycielom za trud codziennej pracy pedagogicznej i życzyła dalszych sukcesów w wychowaniu młodych pokoleń.
Następnie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Anna Gontarska, na ręce pani dyrektor złożyła bukiet kwiatów wraz z życzeniami i podziękowaniami dla nauczycieli i wychowawców.
W krótkiej części artystycznej przygotowanej pod kierunkiem pań: Małgorzaty Potent-Ambroziewicz i Beaty Makaruk zaprezentowała się młodzież z klas: I d – Ilona Brzostek, Michał Kuźmiński, Piotr Pastuszek, Jarosław Płatos, Klaudia Rębiś, Iwona Rulak, Piotr Tasak, Aleksandra Wosztyl i II d – Weronika Adamczyk, Patryk Gołębiowski, Dominika Faustman, Karolina Fusiek, Kamil Dasiewicz, Maksymilian Kieroński, przedstawiając zabawne scenki z życia szkoły.
Także tego dnia nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi zostały wręczone nagrody. Złotym Medalem za Długoletnią Służbę zostały odznaczone panie: Jolanta Martynowska i Anna Wancerz, a pani Beata Smykiewicz – Różycka otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej.
Nagrody Starosty
Powiatu Kozienickiego otrzymały:
1. Ewa Malec
2. Anna Liwocha
Nagrody Dyrektora Szkoły
otrzymali:
1. Ewelina Buszko
2. Marzanna Chołuj
3. Małgorzata Kuśmierczyk – Balcerek
4. Joanna Molenda
5. Elżbieta Rosołowska –Zmitrowicz
6. Edyta Tarczyńska
7. Tomasz Urban
8. Anna Wancerz
9. Ewa Jarosz
10. Piotr Konopka
11. Joanna Kalinkowska
12. Krystyna Wypych
13. Marian Bator
14. Halina Brzostek
15. Celina Domaszczyńska
16. Irena Jaworska
17. Cecylia Majewska
18. Maria Woś

