Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
ZieLOne najlepsze w Polsce!!!
Z radością informujemy, że I LO zajęło miejsce w IV edycji Konkursu Złote Szkoły NBP w kategorii:
Lekcje z ekonomią i otrzymało 10000zł nagrody. Uroczysta gala odbyła się 7 czerwca w głównej siedzibie NBP w Warszawie.
Szkolną Drużynę Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej tworzyli: Julia Narojczyk, Julia Czaplińska, Julia Grzybowska, Ewa Piwońska, Piotr Banaszek, Jakub Gazda, Kacper Włodarczyk, Lena Chmielewska, Alicja Popiel, Emilia Wanat.
Opiekunkami drużyny były: Joanna Piwońska, Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek i Edyta Tarczyńska.
Życzymy sukcesów w następnych edycjach programu!!!

