Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
W dniu 10.03.20 w naszym LO odbyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie I klas uczyli się jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.