Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Mamy zaszczyt poinformować, iż nauczyciele w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach już po raz szósty organizują otwarte mistrzostwa w Sudoku dla kategorii wiekowych: gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne. Dlatego serdecznie zapraszamy uczniów z opiekunami na eliminacje i finał, które odbędą się 27 lutego 2013r. o godzinie 830 w sali nr 23.
Historia Sudoku
Odpowiedzi do zadań eliminacyjnych z roku ubiegłego
Odpowiedzi do zadań finałowych z roku ubiegłego
Regulamin konkursu
Zadania eliminacyjne z roku ubiegłego
Zadania finałowe z roku ubiegłego

