Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W sobotę 28 września 2024 r. 15 uczniów naszego liceum pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego wzięło udział w „VII Mistrzostwach Kozienic w Lekkiej Atletyce” oraz „V Kozienickiej Mili” organizowanych przez UKS Olimp Kozienice oraz KCRiS.
Nasi zawodnicy rywalizowali w biegach na 600m, 100m, skoku w dal oraz na dystansie 1 mili ( 1609m) zajmując czołowe miejsca.
Nasza szkoła wystawiła najliczniejszą reprezentację, za co została uhonorowana złotym pucharem.
W klasyfikacji generalnej szkół średnich ZieLOne uplasowało się na 1 miejscu otrzymując puchar dla NAJBARDZIEJ USPORTOWIONEJ SZKOŁY ŚREDNIEJ!
Ogromne gratulacje dla utalentowanych sportowców!
Autor: Paulina Kłos

