Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Tak jak obiecywałyśmy, w odpowiedzi na wasze sugestie, podjęłyśmy działania zmierzające ku rewitalizacji ścieżki zdrowia przy ul. Głowaczowskiej w Kozienicach. Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie. To dopiero początek Poniżej znajdziecie relacje filmowe oraz fotorelację z działań, jakie wspólnie podjęliśmy dnia 31.03.2015r. Wiosenne pozdro! Iza i Ada
https://www.youtube.com/watch?v=4ej10mDEYzU
https://www.youtube.com/watch?v=qLtstHI8w4I
-Kozienice24.pl: Młodzi obywatele wzięli udział w projekcie. Odnowiono leśny odcinek sportowo-rekreacyjny
-Relacja na stronie Sejmu Dzieci i Młodzieży

