Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Wycieczka do Zwolenia na spektakl „Kochanowski. Wszystko o disko”

Ocena 0/5

22 kwietnia uczniowie klas 1a, 1c oraz 1d wybrali się do Zwolenia, gdzie w kinie Świt mieli okazję obejrzeć spektakl „Kochanowski. Wszystko o disko” w wykonaniu Teatru Fabryka Kultury.


Przedstawienie w reżyserii Anny Leśniak było ciekawym i nowoczesnym ujęciem życia oraz twórczości Jana Kochanowskiego.
Wydarzenie zostało zorganizowane przez Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie. Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie klas - Joanna Kuźmińska, Joanna Piwońska i Małgorzata Potent-Ambroziewicz oraz nauczycielki j. polskiego - Grażyna Ambroziewicz i Ewa Stępień.

Galeria zdjęć

679529207_1590624189733725_2209197715332213977_n 677929873_1590623989733745_6664652747535255161_n 677727896_1590624119733732_4036056755124894262_n 681358703_1590624033067074_729144743969822121_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności