Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W niedzielę 29 stycznia odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W tym roku Orkiestra grała, zbierając fundusze na walkę z sepsą. Z zebranych środków zostanie zakupiony sprzęt medyczny do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do ogólnego zakażenia organizmu. Po raz pierwszy pomoc Orkiestry nie była dedykowana określonej grupie odbiorców, ale wszystkim potrzebującym.
Kozienicki sztab WOŚP zarejestrował 70 wolontariuszy. Nasze liceum, jak co roku, czynnie włączyło się w tę akcję.
Wolontariuszkami były uczennice klas 1, 2 i 3 - Oliwia Strąg, Kinga Szczudlińska, Weronika Gabler, Julia Przęczka oraz Zuzanna Janowska. W charakterze asystentek towarzyszyły im: Marta Angliś, Roksana Kowalska, Dominika Wojewódka, Zuzanna Czerwińska, Justyna Siwek oraz Weronika Tarczyńska.
Mimo panującego na dworze chłodu, dziewczynom dopisywał dobry humor i zapał w kwestowaniu.
Dziękujemy!

