Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Sportowe sukcesy ZieLOnego!
W piątek 3 października 2025 r. 26 uczniów naszego liceum pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Pauliny Kłos i Filipa Chrapka wzięło udział w „VIII Mistrzostwach Kozienic w Lekkiej Atletyce” oraz „VI Kozienickiej Mili” organizowanych przez UKS Olimp Kozienice oraz KCRiS.
Nasi zawodnicy rywalizowali w biegach na 600m, 100m, skoku w dal oraz na dystansie 1 mili ( 1609m) zajmując czołowe miejsca.Nasza szkoła wystawiła najliczniejszą reprezentację, za co została uhonorowana pucharem
W klasyfikacji generalnej szkół średnich ZieLOne uplasowało się na 1 miejscu otrzymując puchar dla NAJBARDZIEJ USPORTOWIONEJ SZKOŁY ŚREDNIEJ!
Gratulacje!
Autor: Paulina Kłos

