Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dnia 18 maja 2014 roku odbyła się trzecia edycja Zespołowego Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów naszego powiatu, organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach.
Udział w konkursie wzięło 25 zespołów, spośród których wyłoniono dziewięć finałowych drużyn. W sprawdzaniu prac uczestniczyli nauczyciele matematyki uczący w liceum, PG Nr 1 oraz PG Nr 2: Ida Murawska, Joanna Piwońska, Tomasz Urban, Katarzyna Król, Beata Ludwiczak, Katarzyna Wolska. Bardzo dziękujemy Koleżankom z gimnazjów za pomoc!
Poniżej lista finalistów:
1. Kinga Połeć, Jakub Gadecki, Anna Wiśniewska - PG Nr 1 Kozienice.
2. Piotr Baranowski, Mateusz Paciorkiewicz, Damian Szczyrek - PG Nr 2 Kozienice.
3. Paweł Spyra, Daniel Szczypiór, Michał Wójtowicz - PG Nr 1 Kozienice.
4. Adrian Stasiak, Tatiana Majcher, Andżelika Kurek - PG Nr 2 Kozienice.
5. Maciej Kutyła, Krzysztof Przychodzień, Weronika Kowalczyk - PG Nr 1 Kozienice.
6. Karol Sitkowski, Emilia Babula, Natalia Szczygieł - PG Nr 2 Kozienice.
7. Borys Trojanowski, Filip Kowalczyk, Dawid Kowalczyk - PG Nr 2 Kozienice.
8. Mateusz Wolszczak, Adrian Mirka, Agnieszka Piech - PG Nr 2 Kozienice.
9. Natalia Pacocha, Katarzyna Surowiecka, Magdalena Krześniak - PG Nr 2 Kozienice.
Runda finałowa odbędzie się 24 maja (sobota) o godzinie 10:00 w sali numer 23.

