Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Także w tym roku uczniowie naszego liceum włączyli się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane podczas tegorocznego finału zostaną przeznaczone na potrzeby dziecięcych oddziałów: laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Mimo mroźnej pogody młodzież gorąco zachęcała społeczność lokalną do wsparcia akcji, dzięki czemu puszki zostały napełnione.
DZIĘKUJEMY!

