Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
-Wolontariusze ponownie spotykają się z podopiecznymi z domu dziecka
-Dzień Wszystkich Świętych - Działania wolontariatu "Szansa"
-Działania wolontariatu z koła "Szansa"
-Akcje wspierające funkcjonowanie Hospicjum
-Nasi wolontariusze w DPS w Kozienicach
-32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
-Wolontariusze w Domu Pomocy Społecznej
-31. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
-Świąteczne kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej
-Wolontariusze z naszego liceum w Dniu Niepodległości
-29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
-Wolontariusze z Szansy wspierają WOŚP
-ŚWIĄTECZNA PACZKA Z ZIELONEGO
-Wolontariusze świątecznie dla pensjonariuszy DPS
-Wolontariusze z mikołajkową misją u najmłodszych
-Wolontariusze ,,Szansy" na cmentarzu
-Świąteczna zbiórka wolontariuszy
-WOLONTARIUSZE NA WIGILII MIEJSKIEJ 2018
-Wolontariusze w Domu Pomocy Społecznej
-Porządki na cmentarzu przed dniem Wszystkich Świętych
-Wolontariusze I LO na Wigilii Miejskiej
-6 GRUDNIA NASI WOLONTARIUSZE MAJĄ PEŁNE RĘCE ROBOTY…
-Wolontariusze z liceum w Szkole Podstawowej Nr 3
-Wolontariusze z naszego liceum w Centrum Kulturalno- Artystycznym
-WARSZTATY MATEMATYCZNE W PRZEDSZKOLU NR 3 W KOZIENICACH
-ŻYCZLIWI WOLONTARIUSZE I LO W AKCJI
-MISIE – RATOWNISIE RUSZAJĄ NA AKCJE
-Licealiści angażują się w akcję wspierającą najmłodszych
-Rok szkolny 2016/2017 Rokiem Wolontariatu
-Wolontariusze z I LO kolędują z mieszkańcami DPSu
-Zbiórka zabawek i odzieży w I LO
-Wolontariusze z „Szansy” w PSP 3 i w Przedszkolu Nr 1.
-Ogłoszenie o adopcji zwierząt
-Wolontariusze z I LO oddają krew
-Wolontariuszka promuje zdrowy styl życia
-Wolontariuszki Szansy na Festynie „Mama, Tata i Ja”
-Kolejna akcja naszego wolontariatu
-Udział naszych uczniów w akcji „Żonkil”
-Wolontariat „Szansa” z wizytą w Domu Pomocy Społecznej
-Wolontariusze na wigilii miejskiej
-Wolontariusze z I LO w przedszkolu
-Wolontariusze z I LO w PSP nr 3
-Mikołaj i Śnieżynki w przedszkolu „Pod topolą”
-Wolontariusze z liceum wspomagali WOŚP
-Wolontariusze z I LO w Placówce Socjalizacyjnej Panda
-Wolontariusze z liceum z wizytą bożonarodzeniową w Domu Pomocy Społecznej
-Wolontariusze z I LO na wigilii miejskiej
-Nasi Wolontariusze w PSP nr 3
-Wolontariusze z liceum porządkują groby nauczycielskie
-Wolontariusze projektu PEACE w I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach