Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dnia 3 kwietnia 2014 roku o godzinie 830 w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbyła się debata samorządowa pod tytułem „Nie tylko wybory - MSA i inne przedsięwzięcia, czyli w jaki sposób kozienicka młodzież wpływa na lokalną rzeczywistość, i w jaki sposób jeszcze wpływać może?” zorganizowana przez Samorząd Uczniowski wyżej wymienionej szkoły.
W debacie udział wzięli:
-Burmistrz Gminy Kozienice, dr inż. Tomasz Śmietanka
-Starosta Powiatu Kozienickiego, Janusz Stąpór
-Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach, a zarazem Zastępca ----Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kozienicach, Ewa Malec
-dziennikarz portalu kozienice24.pl, Ewa Pszczoła
-Radna Giminy Kozienice, nauczyciel historii i wos-u w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego -w Kozienicach dr Małgorzata Kuśmierczyk - Balcerek
-Marszałek XIX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, Artur Bębeńca
-Przewodniczący Komisji Problemowej oraz poseł sprawozdwaca XIX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży, Piotr Tasak
-Opiekun Samorządu Uczniowskiego, Sylwia Milczarczyk
-Opiekun Samorządu Uczniowskiego, a zarazem Rzecznik Praw Ucznia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach, Beata Smykiewicz-Różycka
reprezentanci Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II
w Kozienicach wraz z opiekunem, Magdaleną Cichowlas i Renatą Kobylską
reprezentanci Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Króla Zygmunta Starego w Kozienicach wraz z opiekunem, Bożeną Boryczką
reprezentanci samorządów klasowych I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego
w Kozienicach
W debacie udział wzięło 66 osób, a jej przebieg obserwowali i rejestrowali redaktorzy szkolnej gazety gLOn, telewizji lokalnych: Kronika Kozienicka, Nasz Powiat, portal kozienice24.pl oraz szkolny fotograf.