Odwiedziny Przytuliska
W poniedziałek 20 kwietnia klasa 1c naszego liceum pod opieką wychowawczyni pani Joanny Piwońskiej oraz pani Kariny Delegi odwiedziła kozienickie przytulisko i zaniosła zebrane dary dla podopiecznych. Poniedziałkowe odwiedziny były efektem współpracy młodzieży 1c z senioralnym wolontariatem kozienickiego KDK. Na miejscu obydwa pokolenia spotkały się z wolontariuszką przytuliska, która przybliżyła funkcjonowanie tego miejsca. Mamy nadzieję na dalsze wspólne działania.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!