"Ad rem" na scenie w Raszynie
Sukces i emocje „Ad Rem” na scenie w Raszynie!
W dniu 22 kwietnia grupa teatralna I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach zaprezentowała się podczas V Mazowieckich Konfrontacji Teatralnych w Raszynie.
Młodzi aktorzy przedstawili na scenie klasykę polskiej literatury-”Zemstę” Aleksandra Fredry.
Udział w konfrontacjach był dla uczniów nie tylko okazją do pokazania efektów swojej pracy, ale również był cennym doświadczeniem edukacyjnym. Występ w Raszynie spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności. Dla całego zespołu stał się inspiracją do dalszych działań artystycznych.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!