Sprzątanie świata 2026
22 kwietnia 2026 r. uczniowie klas 3e oraz 2b wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata.
Pod opieką nauczycielek: Agnieszki Brzuskiewicz, Natalii Brodiny-Szeligi oraz Moniki Lis młodzież aktywnie zaangażowała się w porządkowanie terenu miasta.
Dzięki wspólnej pracy udało się zebrać wiele odpadów, a przy okazji zwiększyć świadomość ekologiczną i pokazać, jak ważna jest troska o środowisko naturalne
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i pozytywną energię! Razem możemy więcej!
Autor: Monika Lis


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!