Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W środę 29 października grupa naszych wolontariuszy z koła „Szansa” udała się pod opieką księdza Grzegorza Dąbrowskiego na cmentarz komunalny w Kozienicach.
Jak każdego roku, wolontariusze uporządkowali nagrobki zmarłych nauczycieli naszej szkoły oraz zapalili symboliczne lampki.
1 listopada to dzień zadumy i pamięci o tych, którzy odeszli.
Społeczność „Zielonego” nie zapomina o naszych zmarłych profesorach, którzy z tak ogromnym zapałem kształtowali młode umysły.
Autor: Agnieszka Brzuskiewicz

