Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W sobotę 22 października 2022 r. uczniowie naszego liceum pod opieką p. Pauliny Kłos wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych organizowanych przez Klub Sportowy UKS "olimp" Kozienice oraz KCRiS - Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu. Rywalizowali w biegach na 600m, 60m, skoku w dal oraz na dystansie 1 mili.
Nasi lekkoatleci zdobyli aż 9 medali (5 x 3 x 1x ), natomiast w biegu na 1 milę (1609m) uczennica klasy sportowej - Oliwia Strąg zwyciężyła zarówno w kategorii wiekowej, jak i open, zdobywając puchar oraz statuetkę. Gratulujemy wszystkim serdecznie!

