Liceum Roku
2012-2013
Liceum Roku
2014-2015
Liceum Roku
2016
Patronat Politechniki
Warszawskiej
Porozumienie z WSH
w Radomiu
Porozumienie z WSR
w Warszawie
Certyfikat
"Mamy Prawa"
  Działalność na rzecz
społeczności lokalnej
  Certyfikat
"Szkoła Nadziei"
  Wiarygodna Szkoła   Szkoła Dialogu   Góra Grosza
   
Certyfikat
IT Szkoła 2013-2014
Certyfikat
IT Szkoła 2015-2016
Edukacja szkolna przeciwko wykluczeniu prawnemu   Projekt PEACE 2015   Miejsce Wolne od Nienawiści I Liceum Ogólnokształcące w gronie szkół olimpijskich Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie Certyfikat Wyższej Szkoły Handlowej Odznaka Honorowa PCK Zasłużony dla Mazowsza Certyfikat WSH w Radomiu Medal 100-lecia PCK
                           
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Kozienice            
100 lat
szkoły
 Plebiscyt Orły Edukacji   Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy   Wsparcie Kozienickiego Hospicjum Razem
dla Kultury
Olimpiada
Zwolnieni
z Teorii
 Edukreator na Mazowszu      
 

.


Track info:
Las Palmas - Scandinavianz
Music promoted by “FM - Free Music”
Video Link: https://bit.ly/407gJnz
Download: http://bit.ly/3T4yL7u
Music provided by Scandinavianz: Las Palmas - Scandinavianz
Author Download/Stream: http://bit.ly/42gSlBY

DZIEŃ SPORTU W I LO


1 czerwca 2023 r. odbył się szkolny Dzień Sportu. Główną częścią programu była konkurencja "MISTRZOWIE SPORTU", w której uczniowie wykonywali zadania m.in.: taneczne, koszykarskie, piłkarskie, siatkarskie. Wśród wszystkich klas rozlosowane zostały 3 vouchery o wartości 100zł.

Czytaj więcej...

I MISTRZOSTWA POWIATU KOZIENICKIEGO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PŁYWANIU


29 maja 2023 r. odbyły się zawody na krytej pływalni w Kozienicach. Organizatorem zawodów było I Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Kozienicach oraz Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu. Do współorganizacji dołączył Uczniowski Klub Sportowy AQUATOR Kozienice.

Czytaj więcej...

Rozbiegane ZieLOne!


W piątek 19 maja 2023 r.uczniowie naszego liceum wzięli udział w imprezie sportowej "Rozbiegane Kozienice" organizowanej przez KCRiS - Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.

Czytaj więcej...

UCZNIOWIE I LO NA MECZU SIATKARSKIM PLUS LIGI


W sobotę 10 grudnia 2022 r. uczniowie klasy sportowej 1b oraz uczestnicy zajęć SKS z piłki siatkowej wraz z opiekunami: p. Pauliną Kłos, p.Eweliną Buszko i rodzicami p. Sabiną Semeniuk i p. Marcinem Kosińskim wybrali się na mecz siatkówki Plus Ligi pomiędzy Cerrad Enea Czarni Radom a Indykpol AZS Olsztyn.

Czytaj więcej...

Kozienicki Bieg Niepodległości 2022


8 listopada o godz. 11:11 na stadionie lekkoatletyczno - piłkarskim w Kozienicach odbył się Kozienicki Bieg Niepodległości z okazji 104. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Czytaj więcej...

V Mistrzostwa Kozienic w lekkoatletyce


W sobotę 22 października 2022 r. uczniowie naszego liceum pod opieką p. Pauliny Kłos wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych organizowanych przez Klub Sportowy UKS "olimp" Kozienice oraz KCRiS - Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu. Rywalizowali w biegach na 600m, 60m, skoku w dal oraz na dystansie 1 mili.

Czytaj więcej...