Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dzień Wszystkich Świętych to kolejna akcja wolontariuszy ze Szkolnego Koła „Szansa”.
Nasi wolontariusze pomagali w kweście na rzecz odnowy zabytkowych nagrobków na cmentarzu komunalnym w Kozienicach. Dzięki zebranym środkom kolejne stare nagrobki będą mogły doczekać się renowacji i przywrócenia do pierwotnego stanu.
Kwesta została zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Kozienickiej przy wsparciu władz miasta oraz wielu kozienickich instytucji.
Odwiedzający cmentarz mogli ofiarować datki kwestującym wolontariuszom w godzinach 9 -15.
Tegoroczna piękna pogoda w Dzień Wszystkich Świętych niewątpliwie sprzyjała tej akcji charytatywnej.
Autor: Agnieszka Brzuskiewicz

