Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Jak co roku, wolontariusze ze szkolnego koła Szansa wybrali się na kozienicki cmentarz wraz z opiekunem Ks. Tomaszem Pastuszką, aby posprzątać groby dawnych nauczycieli i pracowników naszej szkoły.
Wolontariusze zapalili również symboliczne lampki na znak, że cała społeczność naszej szkoły pamięta o tych, których już z nami nie ma...

