Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

"Ad rem" na scenie w Raszynie

Ocena 0/5

Sukces i emocje „Ad Rem” na scenie w Raszynie!
W dniu 22 kwietnia grupa teatralna I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach zaprezentowała się podczas V Mazowieckich Konfrontacji Teatralnych w Raszynie.
Młodzi aktorzy przedstawili na scenie klasykę polskiej literatury-”Zemstę” Aleksandra Fredry.
Udział w konfrontacjach był dla uczniów nie tylko okazją do pokazania efektów swojej pracy, ale również był cennym doświadczeniem edukacyjnym. Występ w Raszynie spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności. Dla całego zespołu stał się inspiracją do dalszych działań artystycznych.

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_679058815_1589662643163213_4928901592227774125_n copy phoca_thumb_l_677632934_1589662833163194_3993184721480083557_n copy phoca_thumb_l_677663430_1589662916496519_6149404887276405781_n copy phoca_thumb_l_677663988_1589662693163208_518656392705934232_n copy phoca_thumb_l_679021215_1589662796496531_1379341294074018535_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności