Wycieczka do teatru w Warszawie
Wycieczka do teatru w Warszawie klas 1a i 1b!
4 lutego 2026 r. uczniowie klas 1a i 1b pod opieką Joanny Kuźmińskiej, Marioli Worobiec i Moniki Lis odwiedzili Warszawę. Młodzież wraz z opiekunkami wybrała się na krótki spacer po Starym Mieście, podczas którego pani Joanna Kuźmińska przybliżyła uczniom najważniejsze informacje historyczne dotyczące tej wyjątkowej części Warszawy
Następnie grupa udała się do Teatru Capitol w Warszawie, gdzie obejrzeli musical „Dreams” – poruszającą opowieść o marzeniach, relacjach rówieśniczych oraz ważnych tematach związanych z ekologią
Po przedstawieniu odbyło się spotkanie z aktorami oraz ciekawa dyskusja na temat spektaklu. To była inspirująca i pełna wrażeń wycieczka!
Autorka: Monika Lis


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!