Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Wycieczka do teatru w Warszawie

Ocena 0/5

Wycieczka do teatru w Warszawie klas 1a i 1b!

4 lutego 2026 r. uczniowie klas 1a i 1b pod opieką Joanny Kuźmińskiej, Marioli Worobiec i Moniki Lis odwiedzili Warszawę. Młodzież wraz z opiekunkami wybrała się na krótki spacer po Starym Mieście, podczas którego pani Joanna Kuźmińska przybliżyła uczniom najważniejsze informacje historyczne dotyczące tej wyjątkowej części Warszawy
Następnie grupa udała się do Teatru Capitol w Warszawie, gdzie obejrzeli musical „Dreams” – poruszającą opowieść o marzeniach, relacjach rówieśniczych oraz ważnych tematach związanych z ekologią
Po przedstawieniu odbyło się spotkanie z aktorami oraz ciekawa dyskusja na temat spektaklu. To była inspirująca i pełna wrażeń wycieczka!
Autorka: Monika Lis

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_628399339_1518048090324669_3768644752074927184_n copy phoca_thumb_l_629202332_1518048396991305_9005739495605882899_n copy phoca_thumb_l_624682994_1518047586991386_5515310896087706335_n copy phoca_thumb_l_625743892_1518047653658046_1188827317377276895_n copy phoca_thumb_l_627559311_1518047360324742_6659014841923100521_n copy phoca_thumb_l_627636604_1518047303658081_1308581797652405236_n copy phoca_thumb_l_627713997_1518048223657989_1962077298687626671_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności