Dwór Heroda
We wtorek 6 stycznia w Święto Objawienia Pańskiego ulicami Kozienic przeszedł Orszak Trzech Króli. W organizację uroczystości zaangażowali się uczniowie klasy Id, którzy odegrali scenę "Dwór Heroda".
Opiekunowie: Małgorzata Potent-Ambroziewicz i ks. Grzegorz Dąbrowski


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!