Premiera "Zemsty" w wykonaniu uczniów I LO
Premiera „Zemsty” w wykonaniu uczniów I LO za nami!
Młodzi aktorzy udowodnili, że klasyka Fredry wciąż bawi, wzrusza i zachwyca – było z humorem, energią i ogromnym zaangażowaniem. Gratulujemy całemu zespołowi i dziękujemy publiczności za gorące brawa!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!