Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Sprzątanie świata 2026

Ocena 0/5

22 kwietnia 2026 r. uczniowie klas 3e oraz 2b wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata.

Pod opieką nauczycielek: Agnieszki Brzuskiewicz, Natalii Brodiny-Szeligi oraz Moniki Lis młodzież aktywnie zaangażowała się w porządkowanie terenu miasta.
Dzięki wspólnej pracy udało się zebrać wiele odpadów, a przy okazji zwiększyć świadomość ekologiczną i pokazać, jak ważna jest troska o środowisko naturalne
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i pozytywną energię! Razem możemy więcej!
Autor: Monika Lis

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_674090739_1588839183245559_2573560527659465812_n copy phoca_thumb_l_674142391_1588839289912215_7685205094986088353_n copy phoca_thumb_l_675916572_1588839226578888_6700806995616971438_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności