Zakończenie klas maturalnych
Dziś w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku klas maturalnych.
Był to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, wspomnień i podsumowań wspólnie spędzonych lat.
Wszystkich zaproszonych gości powitali prowadzący tę uroczystość uczniowie Julia Brudnicka i Marcel Wójcik. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego, po czym głos zabrali dyrektor Ewa Malec oraz zaproszeni goście: Starosta Powiatu Kozienickiego KrzysztofWolski, Dyrektor Wydziału Edukacji Gminy Kozienice Małgorzata Wolszczak oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Skrzypczak. Głos zabrały również uczennice: Barbara Kozieł oraz Oliwia Waligórska. Przemawiający pogratulowali uczniom osiągnięć, podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud włożony w wychowanie i edukację młodzieży, a także życzyli powodzenia i sukcesów
Po części przemówień nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw oraz nagród dla wyróżniających się uczniów. Następnie młodzież zaprezentowała program słowno-muzyczny, przygotowany przez klasę 3b, w którym wzięli udział również uczniowie innych klas: Aleksandra Baryłka, Julia Ziemka, Weronika Chołuj, Maja Abramczyk oraz Jan Kamiński.
Za przygotowanie pięknej i poruszającej uroczystości odpowiedzialna była klasa 3b wraz z wychowawczynią Mariolą Worobiec.
Autor: Mariola Worobiec


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!