Wycieczka do Kazimierza Dolnego
W dniu 24.02.2026 r. grupa 17-stu uczniów Liceum „Zielonego” pod opieką Dariusza Kowalczyka i Filipa Chrapka wyruszyła na wycieczkę do Kazimierza Dolnego, gdzie młodzież doskonaliła swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe na stoku.
Wyjazd miał na celu połączyć aktywność fizyczną z dobrą zabawą.
tego dnia Pogoda dopisywała przez cały pobyt na stoku. Uczniowie wrócili w dobrych humorach, a co najważniejsze, bez żadnych kontuzji!
Do zobaczenia za rok na narciarskich trasach!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!