Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Wycieczka do Kazimierza Dolnego

Ocena 0/5

W dniu 24.02.2026 r. grupa 17-stu uczniów Liceum „Zielonego” pod opieką Dariusza Kowalczyka i Filipa Chrapka wyruszyła na wycieczkę do Kazimierza Dolnego, gdzie młodzież doskonaliła swoje umiejętności narciarskie i snowboardowe na stoku.


Wyjazd miał na celu połączyć aktywność fizyczną z dobrą zabawą.
tego dnia Pogoda dopisywała przez cały pobyt na stoku. Uczniowie wrócili w dobrych humorach, a co najważniejsze, bez żadnych kontuzji!
Do zobaczenia za rok na narciarskich trasach!

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_645816711_1542982367831241_5570505941528792626_n copy phoca_thumb_l_644458584_1542982087831269_3174939452512725419_n copy phoca_thumb_l_645699616_1542982221164589_6078514910448073733_n copy phoca_thumb_l_645716389_1542982311164580_1957293811993569693_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności