Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wczoraj w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział i oddane głosy!
Miło nam poinformować, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Barbara Kozieł z klasy 1b, a wiceprzewodniczącą Kaja Iwańczyk z klasy 1a.
Serdecznie gratulujemy obu kandydatkom i życzymy owocnej współpracy, wielu świetnych pomysłów oraz sukcesów w działaniach na rzecz całej społeczności szkolnej!
Trzymamy kciuki za realizację wszystkich planów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!