Udział w eliminacjach środowiskowych 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach wzięli udział w eliminacjach środowiskowych 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się 12 marca w Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach.
Do konkursu w kategorii „Turniej Recytatorski” przystąpiło siedmioro naszych uczniów. Nominacje do eliminacji powiatowych otrzymali: Maja Czerska, Lena Ćwiek, Weronika Kozuń, Amelia Mądrzak oraz Jan Kamiński.
Warto dodać, że udział w tym samym konkursie wzięła także nauczycielka ZieLOnego - Monika Lis, która również zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap!
Zdjęcia dzięki uprzejmości KOZIENICKI DOM KULTURY im. Bogusława Klimczuka
#ILO #Kozienice #KonkursRecytatorski #sukcesuczniów


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!