Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Udział w eliminacjach środowiskowych 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Ocena 0/5

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach wzięli udział w eliminacjach środowiskowych 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się 12 marca w Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach.
Do konkursu w kategorii „Turniej Recytatorski” przystąpiło siedmioro naszych uczniów. Nominacje do eliminacji powiatowych otrzymali: Maja Czerska, Lena Ćwiek, Weronika Kozuń, Amelia Mądrzak oraz Jan Kamiński. 
Warto dodać, że udział w tym samym konkursie wzięła także nauczycielka ZieLOnego - Monika Lis, która również zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap!
Zdjęcia dzięki uprzejmości KOZIENICKI DOM KULTURY im. Bogusława Klimczuka 
#ILO #Kozienice #KonkursRecytatorski #sukcesuczniów

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_650003792_1551856436943834_6215495224180089688_n phoca_thumb_l_651188080_1551856530277158_6258604163703022612_n phoca_thumb_l_651668650_1551856313610513_9057036516025071791_n phoca_thumb_l_649221977_1551856706943807_1592559365309730508_n phoca_thumb_l_649936480_1551856776943800_2185686042926976672_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności