Turniej Tenisa Stołowego
Turniej Tenisa Stołowego We wtorek 10 marca 2026 r. na sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego, który został zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego- Paulinę Kłos oraz Filipa Chrapka
W turnieju wzięło udział aż 38 zawodników. Rozgrywki podzielono na grupę dziewcząt, które swoje mecze grały systemem „każdy z każdym”, natomiast chłopcy w początkowej fazie grali systemem pucharowym, a w dalszej części podobnie jak dziewczyny „każdy z każdym”.
W kategorii dziewcząt najlepszymi okazały się:
Antonina Lenarczyk kl. III
Katarzyna Bociarska kl. III E
Klaudia Smarz kl. III A
W kategorii chłopaków na podium stanęli :
Miłosz Wasiński kl. III F
Przemysław Musiał kl. III D
Nataniel Bogacki kl. III C
Na zakończenie medale i dyplomy zostały wręczone przez Panią dyrektor Ewę Malec.
Już niedługo kolejne sportowe emocje, bądźcie czujni
Autor: Filip Chrapek


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!