Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Turniej Tenisa Stołowego

Ocena 0/5

Turniej Tenisa Stołowego  We wtorek 10 marca 2026 r. na sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego, który został zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego- Paulinę Kłos oraz Filipa Chrapka  
W turnieju wzięło udział aż 38 zawodników. Rozgrywki podzielono na grupę dziewcząt, które swoje mecze grały systemem „każdy z każdym”, natomiast chłopcy w początkowej fazie grali systemem pucharowym, a w dalszej części podobnie jak dziewczyny „każdy z każdym”. 
W kategorii dziewcząt najlepszymi okazały się: 
Antonina Lenarczyk kl. III 
Katarzyna Bociarska kl. III E 
Klaudia Smarz kl. III A
 W kategorii chłopaków na podium stanęli : 
Miłosz Wasiński kl. III F 
Przemysław Musiał kl. III D
Nataniel Bogacki kl. III C
Na zakończenie medale i dyplomy zostały wręczone przez Panią dyrektor Ewę Malec. 
Już niedługo kolejne sportowe emocje, bądźcie czujni 
Autor: Filip Chrapek

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_650904700_1551683676961110_5356235168338622300_n phoca_thumb_l_650967906_1551683713627773_4799115689393007697_n phoca_thumb_l_651169177_1551683673627777_3614003031468538158_n phoca_thumb_l_651176731_1551683680294443_8601884704995190562_n phoca_thumb_l_651226071_1551683393627805_7410708574837353532_n phoca_thumb_l_651320531_1551683340294477_5945723157583290457_n phoca_thumb_l_651435312_1551683450294466_8322642537164601728_n phoca_thumb_l_651527343_1551683603627784_4816335538138937178_n phoca_thumb_l_651676618_1551683573627787_7071593055485747121_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności