Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Premiera "Zemsty" w wykonaniu uczniów I LO

Ocena 0/5

Premiera „Zemsty” w wykonaniu uczniów I LO za nami!

Młodzi aktorzy udowodnili, że klasyka Fredry wciąż bawi, wzrusza i zachwyca – było z humorem, energią i ogromnym zaangażowaniem. Gratulujemy całemu zespołowi i dziękujemy publiczności za gorące brawa!

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_615232987_1275851031245885_209734400816099226_n copy phoca_thumb_l_615362315_1275852557912399_2049690260887394061_n copy phoca_thumb_l_615444389_1275853051245683_7748604822386780606_n copy phoca_thumb_l_616207023_1275845237913131_3486259296303143266_n copy phoca_thumb_l_616239305_1275853824578939_2129490720985829389_n copy phoca_thumb_l_616811573_1275846021246386_5032736174492246029_n copy phoca_thumb_l_617419340_1275846527913002_8594328610608254622_n copy phoca_thumb_l_615186000_1275853937912261_179825484228498947_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności