Pielgrzymka do Częstochowy
Dnia 14 kwietnia 2026 roku odbyła się pielgrzymka klas maturalnych do Częstochowy
W wyjeździe uczestniczyli uczniowie klas 4a, 4b oraz 4c wraz z opiekunami: księdzem Grzegorzem Dąbrowskim, Natalią Brodiną-Szeligą, Pauliną Kłos, Izabelą Barcikowską-Poździk, Marzanną Chołuj oraz Hanną Wojtasik-Ambryszewską.Celem wyjazdu było wspólne przeżycie duchowego przygotowania do egzaminu maturalnego oraz integracja uczniów. Uczestnicy wzięli udział w mszy świętej w intencji maturzystów, poświęcili długopisy, którymi będą pisać egzamin. Następnie odbyło się zwiedzanie klasztoru wraz z przewodnikiem, co pozwoliło lepiej poznać historię i znaczenie tego miejsca.
Pielgrzymka przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze, pozostawiając wiele pozytywnych wspomnień.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!