Szkolny Konkurs Języka Angielskiego
31 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznym Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego. W tegorocznej edycji uczestnicy zmierzyli się z zadaniami sprawdzającymi znajomość swoistych wyrażeń w języku angielskim, słowotwórstwem, uzupełnianiem tekstów oraz wybranymi zagadnieniami z zakresu kultury Wielkiej Brytanii.
Spośród kilkudziesięciu uczestników konkursu najlepszy wynik uzyskała uczennica klasy 3f Maja Rębiś, drugie miejsce zajęła Oliwia Waligórska z klasy 4b a miejsce trzecie zdobył Maciej Bieniek, uczeń klasy 3a.
Zwycięzcom gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.
Autor: Agnieszka Brzuskiewicz


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!