Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Pielgrzymka do Częstochowy

Ocena 0/5

Dnia 14 kwietnia 2026 roku odbyła się pielgrzymka klas maturalnych do Częstochowy

W wyjeździe uczestniczyli uczniowie klas 4a, 4b oraz 4c wraz z opiekunami: księdzem Grzegorzem Dąbrowskim, Natalią Brodiną-Szeligą, Pauliną Kłos, Izabelą Barcikowską-Poździk, Marzanną Chołuj oraz Hanną Wojtasik-Ambryszewską.Celem wyjazdu było wspólne przeżycie duchowego przygotowania do egzaminu maturalnego oraz integracja uczniów. Uczestnicy wzięli udział w mszy świętej w intencji maturzystów, poświęcili długopisy, którymi będą pisać egzamin. Następnie odbyło się zwiedzanie klasztoru wraz z przewodnikiem, co pozwoliło lepiej poznać historię i znaczenie tego miejsca.
Pielgrzymka przebiegła w miłej i spokojnej atmosferze, pozostawiając wiele pozytywnych wspomnień.

Galeria zdjęć

670560512-1581785750617569-2329263062885691762-n-copy 670960049-1581787123950765-7435719908056163821-n-copy 672138384-1581785927284218-3309876258990862537-n-copy 672148501-1581786063950871-5723632699448938696-n-copy 672680366-1581786640617480-2911072719637721563-n-copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności