Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Odwiedziny Przytuliska

Ocena 0/5

W poniedziałek 20 kwietnia klasa 1c naszego liceum pod opieką wychowawczyni pani Joanny Piwońskiej oraz pani Kariny Delegi odwiedziła kozienickie przytulisko i zaniosła zebrane dary dla podopiecznych.  Poniedziałkowe odwiedziny były efektem współpracy młodzieży 1c z senioralnym wolontariatem kozienickiego KDK. Na miejscu obydwa pokolenia spotkały się z wolontariuszką przytuliska, która przybliżyła funkcjonowanie tego miejsca. Mamy nadzieję na dalsze wspólne działania.

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_676726508_1588803483249129_6703861937890942117_n copy phoca_thumb_l_679406726_1588803346582476_8403983722775845477_n copy phoca_thumb_l_679699743_1588803536582457_1746077297385814234_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności