Konkurs języka włoskiego
W dniu 9 kwietnia 2026 r. w naszej szkole odbył się konkurs języka włoskiego dla uczniów klas IV.
Celem konkursu było sprawdzenie znajomości języka włoskiego, a także promowanie nauki tego języka wśród młodzieży.1. miejsce – Amelia Semeniuk – kl. IVb
2. miejsce – Aleksandra Maciąg – kl. IVc
3. miejsce – Alicja Zielińska – kl. IVc
Wręczenie nagród nastąpi 24 kwietnia podczas uroczystości zakończenie roku szkolnego.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Siete bravi ragazzi!
Koordynatorem konkursu była nauczycielka języka włoskiego pani Monika Marczewska.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!