Warsztaty edukacyjne poświęcone chorobom przenoszonym drogą płciową
#MłodziŚwiadomi 15 kwietnia 2026 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjne poświęcone chorobom przenoszonym drogą płciową. Zajęcia zostały poprowadzone przez przedstawicieli Państwowej Stacji Sanitarnej w Kozienicach - panią Weronikę Lesisz - Rębiś oraz panią Kingę Banasiak.
W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z klas III i IV, którzy mieli okazję pogłębić swoją wiedzę oraz uzyskać odpowiedzi na ważne pytania dotyczące zdrowia.
Podczas warsztatów omówiono m.in.:
- jak rozpoznawać choroby przenoszone drogą płciową
- gdzie szukać pomocy w zakresie diagnostyki i leczenia
- jakie są konsekwencje braku reakcji
- jak skutecznie zapobiegać tym chorobom
Dziękujemy prowadzącym za cenne i merytoryczne spotkanie, a uczniom za aktywny udział!
Szkolnym koordynatorem wydarzenia była pani Paulina Kłos.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!