„Dziady” w Teatrze Narodowym
„Dziady” w Teatrze Narodowym
W dniu 21.05.2026r. grupa teatralna „Ad Rem” działająca przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach udała się do Warszawy, by w Teatrze Narodowym obejrzeć jedno z największych dzieł polskiego romantyzmu „Dziady” Adama Mickiewicza.
Odbiór spektaklu przez młodzież był bardzo pozytywny. Licealiści docenili zarówno walory artystyczne przedstawienia, jak i możliwość głębszego poznania klasyki polskiej literatury w atrakcyjnej formie teatralnej. Dla młodych adeptów teatru przedstawienie stało się inspiracją do dalszej pracy artystycznej.
Uczniom towarzyszyły nauczycielki: Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek i Paulina Kłos.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!