Wojewódzki etap 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
W niedzielę 17 maja 2026 r. odbył się w Warszawie wojewódzki etap 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wzięły w nim udział dwie uczennice naszego liceum: Maja Czerska oraz Amelia Mądrzak, która otrzymała wyróżnienie
Serdecznie gratulujemy!!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!