Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

„Dziady” w Teatrze Narodowym

Ocena 0/5

„Dziady” w Teatrze Narodowym 
W dniu 21.05.2026r. grupa teatralna „Ad Rem” działająca przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach udała się do Warszawy, by w Teatrze Narodowym obejrzeć jedno z największych dzieł polskiego romantyzmu „Dziady” Adama Mickiewicza.
Odbiór spektaklu przez młodzież był bardzo pozytywny. Licealiści  docenili zarówno walory artystyczne przedstawienia, jak i możliwość głębszego poznania klasyki polskiej literatury w atrakcyjnej formie teatralnej. Dla młodych adeptów teatru przedstawienie stało się inspiracją do dalszej pracy artystycznej.
Uczniom towarzyszyły nauczycielki: Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek i Paulina Kłos.

Galeria zdjęć

703148326_1617578080371669_1345966304519421317_n 705088249_1617578000371677_5437847920449957770_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności