Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Dwór Heroda

Ocena 0/5

We wtorek 6 stycznia w Święto Objawienia Pańskiego ulicami Kozienic przeszedł Orszak Trzech Króli. W organizację uroczystości zaangażowali się uczniowie klasy Id, którzy odegrali scenę "Dwór Heroda". 
Opiekunowie: Małgorzata Potent-Ambroziewicz i ks. Grzegorz Dąbrowski

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_612036035_1491824206280391_3153404546665586637_n copy phoca_thumb_l_612239893_1491824249613720_2484065226162879420_n copy phoca_thumb_l_612539190_1491824289613716_5328750941846788956_n copy phoca_thumb_l_608966070_1491824106280401_2433588206841128439_n copy phoca_thumb_l_610894884_1491824166280395_4687260961657097232_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności