Logo I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Ocena 0/5

Wczoraj w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział i oddane głosy!
Miło nam poinformować, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Barbara Kozieł z klasy 1b, a wiceprzewodniczącą Kaja Iwańczyk z klasy 1a.
Serdecznie gratulujemy obu kandydatkom i życzymy owocnej współpracy, wielu świetnych pomysłów oraz sukcesów w działaniach na rzecz całej społeczności szkolnej!
Trzymamy kciuki za realizację wszystkich planów!

Galeria zdjęć

phoca_thumb_l_635591640_1533601978769280_2212381062200359247_n copy phoca_thumb_l_635604887_1533601935435951_5181289800460001502_n copy phoca_thumb_l_639488665_1533602042102607_1762173220098270266_n copy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności