Zmarł były Burmistrz Kozienic - Tomasz Śmietanka
Z głębokim żalem żegnamy Tomasza Śmietankę - wieloletniego burmistrza Kozienic, społecznika, działacza, ale również absolwenta i wielkiego przyjaciela naszego liceum.
Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Niech spoczywa w pokoju.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!