Zajęcia z edukacji proobronnej
Dnia 18.12.2025 r. w naszej szkole dla klas trzecich realizowane były zajęcia z edukacji proobronnej.
Zajęcia poprowadzili żołnierze Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, wyznaczeni przez Ministra Obrony Narodowej.Celem przedsięwzięcia „Edukacja z wojskiem” jest podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa, kształtowanie właściwych postaw w sytuacjach zagrożenia oraz nabycie praktycznych umiejętności radzenia sobie w takich sytuacjach. Program obejmuje również naukę bezpiecznego poruszania się w sieci oraz krytycznej analizy informacji dostępnych w Internecie.
Zajęcia stanowią kontynuację działań na rzecz edukacji proobronnej w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, realizowanych w ramach przedsięwzięcia „Edukacja z wojskiem”, organizowanego we współpracy Ministra Edukacji oraz Ministra Obrony Narodowej.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!